Pogrom w ostatnim sparingu

W ostatnim przedligowym sparingu LZS Krężnica Jara rozgromił Tęczę Bełżyce 7:1 (3:0).

Gospodarze, których skład opierał się zarówno na zawodnikach z pierwszej drużyny jak i z B – klasowych rezerw stanowili tło dla naszej ekipy. Festiwal strzelecki rozpoczął Adrian Kubecki, strzelając z ostrego kąta. Bramka na 2:0 to trafienie samobójcze – po dośrodkowaniu Przemysława Zdeba zawodnik Tęczy wpakował piłkę do bramki swojej drużyny. Gola na 3:0 strzelił Dariusz Wojciechowski, wykorzystując rzut karny.

W drugiej połowie wspomniany napastnik jeszcze trzykrotnie trafiał do bełżyckiej bramki, a jednego gola dorzucił zawodnik testowany. Gospodarze potrafili odpowiedzieć tylko jedną bramką przy stanie 6:0 dla Krężnicy.

Ostatecznie bilans sparingów Krężnicy to trzy zwycięstwa: 9:2 z Drzewcami, 4:3 z Sokołem Konopnica i 7:1 z Tęczą Bełżyce. Remis 3:3 z Oleśnią Oleśniki i porażka 3:5 z Perłą Borzechów.

Do początku rundy nie rozegramy już żadnego meczu, a 16 sierpnia o 17:00 rusza A - klasa. Na początek wyjazd do innego beniaminka - Granitu II Bychawa.

Tęcza Bełżyce - LZS Krężnica Jara 1:7 (0:3)

Skład:
Marcin Bieniecki - Krzysztof Zagajski, Sebastian Iwanicki, Radosław Rusinek, Paweł Zdeb - Zawodnik Testowany I, Marcin Baryga, Przemysław Zdeb, Adrian Kubecki - Zawodnik Testowany II, Dariusz Wojciechowski

Ponad to grali: Jakub Rejak, Patryk Klimek, Michał Kaleniec, Jan Miernowski, Grzegorz Stępniowski

Bramki: Wojciechowski 4x, Kubecki, Zawodnik Testowany I, samobójczy